Hakkımızda

HAKKIMIZDA / KURUMSAL

KİDMEN firmamız 1980’de küçük bir atölyeden başlayıp, dünyanın birçok ülkesine ihracat yapan, sağlıklı ve kaliteli çocuk ve kadın ayakkabısı şiarıyla yoluna devam eden bir aile işletmesidir. Ağırlıklı olarak Rusya, Ukrayna, Beyaz Rusya, Kırgızistan, Kazakistan ve Avrupa ülkelerine ihracat yapmakta olan firmamız, 2020 yılı itibariyle internet üzerinden perakende satışı olarak ülkemizde de faaliyet göstermeye başlamıştır. Firmamız KİDMEN, İtalya ve Türkiye’nin en iyi çocuk ayakkabısı tasarımcılarıyla çalışmakta ve her yıl YAZ ve KIŞ olmak üzere iki koleksiyon hazırlamaktadır.

Tasarım boyutundaki başarımız, çocuk ayak sağlığında da devam etmektedir. Ürünlerimiz çocuk ayak sağlığına uygun şekilde yapılmaktadır. Ayakkabılarımız iç tabanındaki ORTOPEDİK taban ve arka kısmındaki destek, çocuk ayak gelişimi sırasında oluşacak düztabanlık veya içe basma gibi sorunların ortadan kalkmasına yardımcı olur. Tüm ürünlerimiz %100 deri materyalden oluşmaktadır. Kışlık ürünlerimizde ayak üşümesine engel olan SICAK ASTAR ve HAKİKİ KÜRK kullanmaktayız.

Aynı kaliteyi 2019 yılında başladığımız UMUDİAMO kadın ayakkabı markamızda da sürdürmekteyiz. Kalite, Tasarım ve Rahatlık üçlüsüne bağlı kalıp ortaya çıkardığımız kadın ayakkabılarımız, uygun kalıp ve son moda tasarımlarıyla sizlerin ayağını yerden kesecek rahatlığa kavuşturmak üzere hizmete sunulmuştur. Kalıplarımız oldukça rahat ve yürüyüş için uygun olup ve sizleri yürürken rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanmıştır.

AR&GE VE TASARIM SÜRECİ

Koleksiyonumuzu hazırlarken İtalya başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinin tasarımcıları ve materyal sağlayıcıları ile iş birliğimiz bulunmakta olup, doğru materyali en uygun şekilde birleştirip kaliteyi yakalamak için bir araya getiriyoruz. Ürünlerimiz ortaya çıkarılmadan önce tüm modellerimiz yapılan denemelerle test edilir, kalite ve rahatlık ilkemize uygun hale getirilir. Rusya, Polonya ve İtalya başta olmak üzere Avrupa’nın birçok ülkesinde fuarlara katılmakta, modayı ve kaliteyi sizlere sunmak için titizlikle çalışmaktayız.

KALİTE, SADAKAT VE GÜVEN

Çocuk ve Kadın ayakkabılarında %100 deri kullanmakta ve kaliteye bağlı kalarak uygun fiyat politikasıyla sizlere hizmet vermekteyiz. Tüketicimiz ile olan uzun vadeli ilişkimizin temeli, tüketicimizin memnuniyeti ve güvenine, ürettiğimiz kaliteli ürünlerle hizmet vermek ve sadık kalmaktır. Bizleri tercih edip teveccüh gösteren tüketicilerimizi her zaman memnun etmekten, sizlere kaliteli, sağlıklı ve rahat ürünlerimizin hizmetini sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.